O LAZYTOWN

Pro Rodiče!!!

22. června 2008 v 13:28 | Admin

NÁŠ CÍL ČÍSLO 1
Motivovat děti ke zdravějšímu životnímu stylu

Věříme, že nejlepší cestou, aby děti porozuměly a pochopily, že rozhodnutí je na nich, je inspirace a dobrý příklad. Pomocí hudby, pohybu, humoru a interactivity, LazyTown se snaží vtáhnout děti do trochu nadsazené verze jejich vlastního světa.

V tomto veselém, komiksovém světě dokáží zapojit svou fantazii, vcítit se do hrdinů a být ohromeny sportovním superhrdinou, který dokáže proměnit i ty nejobyčejněší věci v zábavu. Co se děti naučí s LazyTown s nimi zůstane ještě dlouho potom, co z něj odejdou - a LazyTown tak alespoň trochu usnadní práci jejich rodičům.Zdravý životní styl pomocí zábavy

LazyTown jsou jednoduché metaforické postavy zobrazující děti a jejich rodiče. Všichni víme, že je snazší se něco naučit, pokud nás to baví, proto chceme, aby se děti bavily. Také chceme, aby děti byly příběhy a postavami motivovány a pomohly jim samostatně rozhodovat.

Hlavním účelem LazyTown je dát dětem podnět se hýbat, hrát si, tancovat, zpívat a především umět si správně vybrat.

Kdo za tím vším stojí!!!!

22. června 2008 v 13:26 | Admin
Magnus Scheving je spisovatel, špičkový atlet, podnikatel a producent. Produkoval mnoho dětských pořadů, věnujících se zdravému životnímu stylu a sám hrál v mnoha televizních pořadech a reklamách. Scheving také produkoval a uváděl svou vlastní talk show. Mezi jeho sportovní ocenění patří dvojnásobné vítězství světového šampionátu v aerobiku v letech 1994 a 1995, v roce 1994 také vyhrál stříbrnou medili na světovém šampionátu, na to konto byl ve svém rodném Islandu zvolen atletem roku. Tam take úspěšně stvořil jednu z nejpopulárnějších sítí posiloven. V roce 2003 byl zvolen podnikatelm roku. Scheving cestuje po celém světě a přednáší o zdravém životním stylu. Během svých cest si byl čím dál více vědom potřeby vzělávat děti a rodiče o zdravém životním stylu - to dalo vzniknout právě LazyTown.

Popis

22. června 2008 v 13:14 | Admin

Od 19. května každý den v 07:30 a 13:30hod na Jetix.

LazyTown je zábavný, svěží seriál, ve kterém se mísí rytmická hudba, komedie a barvitý způsob vyprávění rychle se měnícího obráceného světa.
Stephanie přišla do LazyTown z druhého světa a potkala bláznivou skupinku dětí a dospělých, mezi nimi např. nejlínějšího venkovana světa, Robbieho Rottena. Naštěstí pro Stephanii, LazyTown je také domovem Sportacuse, atletického superhrdiny, který skáče, poskakuje a přemetá po LazyTown, a pomáhá Stephanii najít cestu ke zdravému životnímu stylu a opustit tak ten jednoduchý nezdravý.
Jedinečný pohled LazyTown kombinuje světy kresleného,loutkového a hraného filmu. Příběhy jsou vždy živé a zábavné, motivující k pevným hodnotám. LazyTown může mít to nejlínější jméno na Zemi, je však přecpaný akcí, energií a silným poselstvím, které vzkazuje, že všechny děti mají vůli uspět.
 
 

Reklama